Agraf dystrybutor marki Promostars
Wyjście

Producent koszulek

Start » Producent koszulek
Odzież robocza

Producent koszulek

Zapraszamy do zakupów w naszej hurtowni koszulek marki Promostars. Znajdziecie tu Państwo 23 modele nawet w 23 kolorach. Producent koszulek dysponuje dużymi składami magazynowymi dostępnymi praktycznie „od ręki”, prowadzimy zarówno hurt i detal koszulek.

Koszulki produkcji firmy Promostars charakteryzują się wysoką jakością wykonania. W naszej ofercie znajdą Państwo t-shirty bawełniane: Standard o gramaturze 150g; dziecięce koszulki Promostars Kido gramaturze 150 g; koszulki Promostars Heavy i Ladies’ Heavy – o gramaturze 170g; t-shirt Promostars Premium (190g); koszulki reklamowe „w serek” – Promostars V-neck  a także damskie i męskie koszulki z długim rękawem (tzw. longsleeve) Voyage i Ladies Voyage, męskie koszulki bez rękawków Short i damskie na ramiączkach Violet. Coraz większym powodzeniem cieszą się wysokogatunkowe (100 czesana bawełn Ring Spoon z dadatkiem 5% elastanu) koszulki Slim i Ladies Slim. Ponadto oferujemy sportowe t-shirty wykonane z oddychających, szybkoschnących materiałów, takie jak: Promostars Chill oraz Ladies’ Chill.

Nasze koszulki reklamowe nadają się idealnie do umieszczania na nich przeróżnych grafik. T-shirt z nadrukiem pozwala jego właścicielowi zasygnalizować swoją przynależność do jakiejś grupy społecznej, wyróżnić się z tłumu, wyrazić swój światopogląd, emocje, a także upodobania. Co więcej, koszulki, jako jedna z najpopularniejszych części garderoby, są bardzo skuteczną metodą promocji stosowaną na różne okazje – sprawdzają się idealnie w przypadku organizowania wszelkiego rodzaju eventów, takich jak: wyprawy, rajdy, zjazdy rodzinne, wyjazdy integracyjne, pielgrzymki, zloty, zawody wędkarskie, imprezy sportowe, koncerty, juwenalia (olsztyńska Kortowiada) itd. Mogą również funkcjonować jako miła pamiątka spotkań, konferencji itp.

Najpopularniejszą metodą znakowania koszulek reklamowych typu t-shirt jest sitodruk. Metoda ta charakteryzuje się bardzo dobrą trwałością nadruku. Wzory, które nanosimy później na koszulki powstają w naszym studiu graficznym znajdującym się w Olsztynie. Na etapie projektowania grafik do nadruku bierzemy pod uwagę charakter wydarzenia, z którym związana ma być powstająca koszulka. Zapewnia to niepowtarzalność stworzonych przez nas t-shirtów i sprawia, że będą noszone nie tylko podczas danego eventu, lecz staną się również jego doskonałą pamiątką. Oczywiście przygotowujemy również do nadruku materiały nadesłane przez naszych Klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, zapraszamy do naszego biura i hurtowni koszulek w Olsztynie.

Czy wiesz, że Warszawka Agrafka czyli nasz firmowy samochód – Warszawa 223, została wyprodukowana jako jedna z ostatnich Warszaw,  w marcu 1973 roku?

Maszy pytania?
Odpowiemy tak szybko jak jest to możliwe
Nasza Oferta
Koszulki, polo, bluzy/spodnie, koszule/swetry, polary, czapki, kurtki, bezrękawniki

Odzież reklamowo-robocza

promostars, crimsoncut, geffer, mark the helper
Przewiń na górę