Agraf dystrybutor marki Promostars
Wyjście

Odzież reklamowa Promostars

Start » Odzież reklamowa Promostars
Kurtki Promostars

Jeden z liderów w branży producentów odzieży reklamowej w naszym regionie, firma Promostars, proponuje ogromne możliwości doskonałej promocji każdego przedsiębiorstwa czy wydarzenia. W asortymencie Promostars dostępne są bluzy, polary, t-shirty, kurtki, czapki czy torby. Właściwie każda część odzieży może zostać nadrukowana na podstawie wytycznych Klienta.

T-shirty

Przykład odzieży reklamowej - t-shirtT-shirty to odzież reklamowa, która cieszy się chyba największą popularnością. Wykorzystywane są one w przypadku bardzo wielu różnorodnych wydarzeń. Nadruk na odzieży reklamowej grafik pozwala każdej osobie na ciekawe wyróżnienie się z tłumu, podkreślenie przynależności do konkretnej grupy czy też na zaprezentowanie swojego podejścia do życia, zainteresowań bądź światopoglądu. T-shirty stanowią ponadto doskonałą pamiątkę z wydarzeń, których było się uczestnikiem.

Koszulki Polo

Przykład odziezy reklamowej - PoloEleganckie koszulki polo to doskonała odzież reklamowa o nieco bardziej klasycznym i wyrafinowanym kroju. Na koszulkach polo najczęściej wykonuje się haft przedstawiający nazwę czy też logotyp firmy. Na odzieży reklamowej jest on subtelnie wyeksponowany na rękawie czy też z przodu koszulki. Jest to także ciekawa forma odzieży pracowniczej, dzięki której można podnieść prestiż swojej firmy.

Polary

Przykład odzieży reklamowej - PolarPolary na których umieszczony jest logotyp firmy to nie tylko doskonała forma reklamy, ale także wygodna odzież. Cechuje się ona komfortem noszenia w nieco chłodniejsze, zarówno letnie jak i zimowe dni. Dla tego typu odzieży reklamowej najczęściej stosuje się haft czy też naszywki.

Kurtki

Przykład odzieży reklamowaj - KurtkaKurtki świetnie sprawdzają się jako zimowa odzież reklamowa. Podkreślenie profesjonalizmu oraz prestiżu przedsiębiorstwa łatwo jest osiągnąć wykorzystując kurtki z logotypem firmy.

Czapki

Przykład odziezy reklamowej - CzapkiCzapki reklamowe są bardzo popularne zarówno wśród młodzieży jak i osób starszych. Znakomicie sprawdzają się one jako jeden z elementów odzieży pracowniczej pozwalając na ujednolicenie wizerunku firmy oraz marki. Ponadto czapki to świetny prezent dla Klientów każdego przedsiębiorstwa.

[su_spacer]

Odzież reklamowa na której nadrukowany został na przykład logotyp firmy, czy też wykonany został haft, to fantastyczna i coraz bardziej popularna forma różnorodnych akcji promocyjnych. Ponadto koszulka polo, kurtka czy czapka jest także praktycznym prezentem dla swoich Klientów, dzięki którym budowane jest przywiązanie do marki.

Odzież reklamowa Promostars to także doskonałe wykonanie oraz modny krój. Firma Promostars nieustannie stara się poszerzać zakres oferowanych produktów w celu dostosowania swojego asortymentu do potrzeb rynkowych.

Maszy pytania?
Odpowiemy tak szybko jak jest to możliwe
Nasza Oferta
Koszulki, polo, bluzy/spodnie, koszule/swetry, polary, czapki, kurtki, bezrękawniki

Odzież reklamowo-robocza

promostars, crimsoncut, geffer, mark the helper
Przewiń na górę