Agraf dystrybutor marki Promostars
Wyjście

Folie, papiery transferowe

Start » Nadruki / Hafty » Folie, papiery transferowe
Odzież Promostars
Folie, papiery transferowe

Termotransfer

Wydruk komputerowy lub nadruk sitodrukiem nanoszony jest na papier lub folię transferową, ta następnie wgrzewana jest w tkaninę. Różne rodzaje folii pozwalają uzyskać efekty nieosiągalne dla druku bezpośredniego od metalicznych kolorów, po możliwość zabarwienia poliestrowych włókien. Największą zaletą foli transferowych jest umożliwienie nam znakowanie trudno dostępnych miejsc, czy też innych rodzajów odzieży i przedmiotów.


termotransfer cyfrowy

Termotransfer cyfrowy

Podobnie jak w przypadku bezpośredniego znakowania DTG, metoda ta dysponuje pełną paletą kolorów, umożliwiając przenoszenie fotorealistycznych motywów na odzież. Projekt jest drukowany na papierze lub foli, a następnie wgrzewany jest w materiał, pozwala to umieszczać wzory na np. czapkach, lub w miejscach niedostępnych dla drukarek.


metody znakowania odzieży sublimacja

Sublimacja

Technika druku umożliwiająca zdobienie jasnych koszulek wykonanych z poliestru. Wzór drukowany jest na specjalnym papierze transferowym, a następnie wgrzewany na tkaninę za pomocą prasy, barwiąc włókno, dzięki czemu jest najtrwalszą techniką druku.


znakowanie odzieży hotstumping

Hot-stamping

Hot stamping (termotransfer lub hot-print) to metoda polegająca na naniesieniu na nadrukowane podłoże specjalnej warstwy klejącej, na której umieszcza się folię hot-stampingową. Następnie, na skutek działania wysokiej temperatury, folia wgrzewana jest w materiał w miejscach, w których miała styczność z warstwą klejącą. Metoda ta stosowana jest przede wszystkim w nadrukach błyszczących.


znakowanie odziezy flex

Flex

Technika znakowania polegająca na wgrzewaniu w materiał folii. Jedna z najbardziej trwałych technik znakowania, nadruk pracuje razem z tkaniną. Folię można zadrukowywać. Istnieją różne rodzaje folii, np. carbon, folia perforowana, metaliczna, brokatowa, czy luminescencyjna.


znakowanie odziezy flock

Flock

Trójwymiarowy efekt zdobienia o strukturze weluru pozwala osiągnąć ciekawy i unikalny rezultat. Możliwy do naniesienia zarówno na bawełnę, poliester i czapki baseballowe.

Zobacz również
Inne wątki z tej kategorii
Nasza Oferta
Koszulki, polo, bluzy/spodnie, koszule/swetry, polary, czapki, kurtki, bezrękawniki

Odzież reklamowo-robocza

promostars, crimsoncut, geffer, mark the helper
Przewiń na górę